úvod
hra bulka
kontakt
Webové prezentace
 

Kompletní realizace webové prezentace pro Vaši firmu na internetu. Vytvoření WWW stránek, zajištění domény a webhostingu, nastavení emailu, SEO optimalizace.

Reference

Na této stránce je přehled některých www prezentací, které jsem realizoval v posledním období.

   
 

Nabízené služby

Dle Vašeho požadavku zrealizuji:

  Vytvoření www prezentace
  Nastavení webhostingu
  Zprovoznění emailu
  SEO optimlizace

   
 
 
 
 

NETZE - KONDELIK GmbH Na základě dodaného grafického návrhu vytvoření www prezentace firmy. Zajištění zřízení a nastavení webhostingu. Zprovoznění IT včetně emailu pro potřeby společnosti. Provedena kompletní SEO optimalizace, zviditelnění společnosti na internetu hlavně v německy mluvících zemích. Přidání stránek do služby GOOGLE ANALYTICS z důvodu získání podrobných informací o fungování a návštěvnosti stránek. www.netze-kondelik.de""

Čalounění dveří - Pavel Rokůsek Vytvoření www prezentace firmy. Zajištění zřízení a nastavení webhostingu. Zprovoznění IT včetně emailu pro potřeby společnosti. Provedena kompletní SEO optimalizace, zviditelnění společnosti na internetu z hlediska Jihočeského kraje. Přidání stránek do služby GOOGLE ANALYTICS z důvodu získání podrobných informací o fungování a návštěvnosti stránek. www.calouneni-dveri.cz""

CATSYSTEM s.r.o. Vytvoření www prezentace firmy. Zajištění zřízení a nastavení webhostingu. Zprovoznění IT včetně emailu pro potřeby společnosti. Provedena kompletní SEO optimalizace. Přidání stránek do služby GOOGLE ANALYTICS z důvodu získání podrobných informací o fungování a návštěvnosti stránek. www.cat-system.eu

""

Zemědelské dotace - Jaroslav Bezpalec Vytvoření www prezentace firmy pomocí redakčního systému JOOMLA, zákazník má možnost sám si měnit obsah a logiku webu dle svých požadavků a potřeb. Zajištění zřízení a nastavení webhostingu. Zprovoznění IT včetně emailu pro potřeby společnosti. Provedena kompletní SEO optimalizace, zviditelnění společnosti na internetu z hlediska Jihočeského kraje. Přidání stránek do služby GOOGLE ANALYTICS z důvodu získání podrobných informací o fungování a návštěvnosti stránek. www.zemedelske-dotace.cz""

AWENCO s.r.o. Vytvoření www prezentace firmy. Zajištění zřízení a nastavení webhostingu. Zprovoznění IT včetně emailu pro potřeby společnosti. Provedena kompletní SEO optimalizace, zviditelnění společnosti na internetu z hlediska Jihočeského kraje. Přidání stránek do služby GOOGLE ANALYTICS z důvodu získání podrobných informací o fungování a návštěvnosti stránek. www.awenco.cz

""

AKTIVBAU-CZ s.r.o. Vytvoření www prezentace firmy. Zajištění zřízení a nastavení webhostingu. Zprovoznění IT včetně emailu pro potřeby společnosti. Provedena kompletní SEO optimalizace, zviditelnění společnosti na internetu z hlediska Jihočeského kraje. Přidání stránek do služby GOOGLE ANALYTICS z důvodu získání podrobných informací o fungování a návštěvnosti stránek. www.aktivbau.cz""

DOMIBA s.r.o Na základě dodaného grafického návrhu vytvoření www prezentace firmy. Zajištění zřízení a nastavení webhostingu. Zprovoznění IT včetně emailu pro potřeby společnosti. Provedena kompletní SEO optimalizace, zviditelnění společnosti na internetu z hlediska Jihočeského kraje. Přidání stránek do služby GOOGLE ANALYTICS z důvodu získání podrobných informací o fungování a návštěvnosti stránek. www.domiba.cz

 

Ceny za vytvoření www prezentace jsou u každého projektu individuální, tak jako je i individuální a jedinečné řešení každého projektu. Standardní stránky, celková realizace cenově vychází zhruba na 10 000,-Kč s DPH. Uvedená cena je orientační. Cena obsahuje veškeré práce spojené s vytvořením WWW prezentace, žádné další skryté poplatky nejsou. Konzultace, základní rozbor možného řešení a vytvoření cenové nabídky na možnou realizaci je zdarma, ať již je později projekt realizován či nikoliv.

Úvod Evidenční systémy WWW stránky IT poradenství Kontakt
Copyright (c) 2011 Bc. Vlastislav Bezpalec. All rights reserved.